Футбольний клуб «Динамо» (Київ) нічого не винен колишньому головному тренерові команди Олегу Блохіну, який вимагає компенсації за звільнення. Про це заявив президент «Динамо» Ігор Суркіс в інтерв'ю клубній прес-службі.

«Є чітко прописаний контракт. Результат говорить сам за себе. Блохін вирішив обрати такий шлях, ну що ж, пройдемо його, і зайвий раз Олег Володимирович опиниться в ситуації, яка підтвердить, що йому не потрібно було цього робити. Я запевняю вас, футбольний клуб «Динамо» відповідно до того, як прописаний контракт, не винен йому ні цента», - сказав Суркіс.

Він також підкреслив, що після гри з «Шахтарем» попросив Блохіна подати прохання про відставку.

«Він, напевно, довго думав, поки йшов від роздягальні на прес-конференцію і на емоціях сказав, що я його усунув. Але навіть якби Олег Володимирович весь свій «геній» застосував на тренерському містку, і «Динамо» виграло б інші ігри, клуб зайняв би 3-тє місце. Адже ми не можемо впливати на ті ігри, які проводять наші суперники. З таким результатом йде автоматичне звільнення, тому що команда не потрапила в зону Ліги чемпіонів. Якщо Олег Володимирович не вміє рахувати, то йому потрібно пройти курси математики, хоча б початкових класів», - заявив Суркіс.

Нагадаємо, 16 квітня Олега Блохіна було звільнено з поста головного тренера за незадовільні результати команди.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

17