Голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький з 26 липня почав виконувати службові обов'язки за посадою, повідомляє прес-служба відомства.

«У зв'язку із завершенням 25 липня службового розслідування, яке проводилося за дорученням прем'єр-міністра України та наказом Нацдержслужби, голова Державної пенітенціарної служби України став до виконання службових обов'язків за посадою з 26 липня», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 7 липня голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький був усунутий від виконання обов'язків на період розслідування обставин втечі колишнього народного депутата України Олександра Шепелєва.

27 березня Шевченківський районний суд Києва обрав колишньому депутату Верховної Ради Олександру Шепелеву запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

Екс-нардеп був затриманий у липні минулого року в м. Будапешті (Угорщина). Він розшукувався ГСУ МВС України за організацію умисного вбивства, замах на умисне вбивство, привласнення і розтрату чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем та за інші злочини.

МВС оголосило Шепелєва в розшук.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

105