Європейський Союз застосував санкції до високих посадовців Росії - членів Ради безпеки РФ, керівників ФСБ, служби Зовнішньої розвідки, президента Чечні Рамзан Кадирова, а також членів незаконних збройних формувань в Україні.

Відповідний список імен, до яких застосовані санкції ЄС у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів, оприлюднений в Офіційному журналі ЄС.

Зокрема, список відкриває Михайло Фрадков, постійний член Ради безпеки Російської федерації; директор Служби зовнішньої розвідки РФ.

Наступним йде Микола Патрушев, постійний член та секретар Ради безпеки Російської федерації.

Далі в списку значаться імена Олександра Бортникова, який є постійним членом Ради безпеки Росії; директора Федеральної служби безпеки (ФСБ) Рашида Нургалієва, постійного члена і заступника секретаря Ради Безпеки РФ Бориса Гризлова, який також є членом Радбезу.

Далі список продовжив Сергій Бесєда, який займає посаду командувача п'ятої служби ФСБ.

Є в списку і член Державної думи - Михайло Дегтярьов, який оголосив про відкриття «де-факто посольства» так званої Донецької народної республіки в Москві.

До списку включено і президента республіки Чечня Рамзана Кадирова, який виступив із заявами на підтримку незаконної анексії Криму та на підтримку збройного заколоту в Україні.

Санкції також застосовані до губернатора Краснодарського краю Олександра Ткачова.

Далі список продовжили лідери сепаратистів: Павло Губарєв, лідер так званої ДНР, Катерина Губарєва, так званий «міністр закордонних справ» ДНР, Федір Березін, «міністр оборони» ДНР, Валерій Кауров, так званий президент «республіки Новоросія», Сергій Здрилюк, відомий як Гіркін або Стрілок, Володимир Антюфєєв, відомий як Шевцов, колишній міністр безпеки в регіоні Придністров'я, повідомляє «УНІАН».

Список юридичних осіб відкривають Луганська народна республіка, Донецька народна республіка, «Федеративна держава «Новоросія», «Міжнародний союз громадських об'єднань», радикальна воєнізована організація «Соболь», міліція самозахисту «Луганська гвардія», армія південного сходу, народне «ополчення» Донбасу, батальйони сходу.

До списку компаній внесено державну суходільну компанію «Керченська поромна переправа», за якою йде державне підприємство «Севастопольський морський торговельний порт», державне підприємство «Керченський морський торговельний порт», державне підприємство «Універсал-Авіа».

У списку також фігурують санаторій «Нижня Ореанда», кримське підприємство «Азовський лікеро-горілчаний завод», аграрне об'єднання «Масандра», підприємство «Магарач», завод шампанських вин «Новий Світ».

Як раніше повідомляв ForUm, 25 липня Європейський Союз вирішив застосувати санкції через ситуацію в Україні ще до 15 осіб та 18 компаній.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

46