Жителям Оболоні і Троєщини доведеться жити без гарячої води мінімум до 1 вересня.

Про це повідомляє «Українська правда. Київ», посилаючись на сайт «Громада Оболонь».

«У «Київенерго» мені повідомили, що гарячої води на Оболоні не буде щонайменше до 1 вересня, тому що підприємство економить газ», - обурилася мешканка Оболоні Любов Скринська, яка зателефонувала за номером 15-51.

Жінка додала, що при цьому половина Києва має гарячу воду.

«У половині Києва вода є, а у нас і на Троєщині немає. Якщо економити, то у всьому місті, а не вибірково», - додала Скринська.

Як відомо, 19 липня «Київенерго» повідомила, що найближчим часом температура гарячого водопостачання в столиці буде знижена, оскільки 14 ПАТ «Київгаз» обмежила газопостачання ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 та котелень «Київенерго».

Як відомо, «Нафтогаз» дав доручення відключити від газопостачання ВАТ «Київенерго» та низку інших підприємств теплокомуненерго, які продовжують накопичувати борги за спожите паливо.

З 23 червня в заручниках ситуації залишаються 754 будинки Києва. Їм «Київенерго» відключила гарячу воду через борги ЖЕКів. Мовляв, через великі борги ЖЕКів «Київенерго» не може розрахуватися зі своїми боргами.

При цьому розв’язання цієї проблеми «Київенерго» переклала на плечі сумлінних платників за комунальні послуги.

24 червня мер Києва Віталій Кличко пообіцяв покласти край ганебному відключення води влітку.

Однак потім попередив киян, що осінній період у столиці буде непростим: доведеться економити як природний газ, так і електроенергію.

За час відсутності у киян гарячої води столичним жителям нараховують велику плату за газ. Це пояснюють тим, що люди нібито газом гріють воду.

Як відомо, за даними Київміськадміністрації, кияни в повному обсязі сплачують за комунальні послуги.

Варто також зазначити, що традиційно воду в столиці недогрівають до норми, мінімум на десяток градусів.

Як відомо, з 1 липня в Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна - на 130%.

ПАТ «Київенерго» з грудня 2011 року входить у ДТЕК, яка в свою чергу входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова. ДТЕК за 450,5 мільйона гривень придбав держпакет акцій компанії і довів свою частку в «Київенерго» до 71,89%; НАК «Енергетична компанія України» належить 25% +1 акція компанії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом