Слідчий комітет РФ має у розпорядженні інформацію про більш ніж 40 українських військових, які, за даними відомства, причетні до загибелі мирного населення на сході України і військових злочинів. Про це повідомив глава СК РФ Олександр Бастрикін на розширеному засіданні колегії відомства в Санкт-Петербурзі.

«Ми активно працюємо зі встановлення конкретних виконавців військових злочинів і злочинів проти людяності, порушень правил ведення воєнних дій. Нам відомі імена понад 40 військовослужбовців середньої ланки - командири бригад, батальйонів, рот, командири артилерійських угруповань, льотчиків, які здійснювали обстріл мирних кварталів в Україні», - сказав глава СК РФ.

Повідомляти подробиці він не став, пославшись на те, що ця інформація «потребує процесуальної перевірки», повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Ми дістанемо кожного, наше управління (з розслідування військових злочинів в Україні. - Ред.) працюватиме, поки кожен із тих, хто мав стосунок до загибелі мирного населення та порушення норм міжнародного права, не понесе заслужене покарання», - підкреслив він.

«Скоро будуть нові затримання і нові заарештовані», - повідомив Бастрикін.

Нагадаємо, раніше голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута заявив, що Збройні сили України не завдають ударів по житлових кварталах Донецька.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

56
Теги