Росія відмовиться від консультацій з Україною щодо тексту Угоди про асоціацію з Євросоюзом і зробить односторонні дії щодо захисту своїх національних економічних інтересів, якщо Київ продовжуватиме займати неконструктивну позицію і піде на ратифікацію Угоди. Про це заявив журналістам глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв.

«Він (міністр закордонних справ України Павло Клімкін - Ред.) сказав, що жодним чином не пов'язані питання ратифікації Угоди. Вони може бути й не пов'язані, але якщо Україна робитиме такі дії, то ми вважатимемо, що більше не пов'язані зобов'язанням продовжувати консультації і зможемо приймати односторонні дії для захисту наших національних економічних інтересів», - сказав Улюкаєв.

Міністр зазначив, що так готовий прокоментувати нещодавнє висловлювання глави МЗС України про те, що предметом консультацій з Росією не є зміст і текст Угоди про асоціацію, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Так от, предметом консультацій як раз і є зміст та текст Угоди. Саме про це ми відправили відповідну інформаційну записку нашим колегам, де пропонуємо відповісти по суті на ті запитання, які випливають з аналізу змісту Угоди», - сказав російський міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, заступник глави Адміністрації Президента Валерій Чалий заявив, що АП розраховує на ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом до вересня.

27 червня Україна підписала Угоду про асоціацію та заключний акт з Європейським Союзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом