Народні депутати від партії «Свобода» Ігор Мірошниченко та Едуард Леонов самовільно захопили 2 поверхи елітної київської новобудови ЖК «Елегант» за адресою Жилянська, 118 і заселили в приватні квартири біженців із Криму. Про це повідомив юрист компанії забудовника «Литий камінь» Зореслав Бондарчук.

За словами юриста, у вівторок, 22 липня, приблизно о 17.00 на території житлового комплексу з'явилися свободівці в супроводі 15 осіб у камуфляжі, які увірвалися в офісне приміщення і під погрозами забрали дублікати ключів від квартир, повідомляє «Обозреватель».

«Мірошниченко і Леонов привели з собою родини кримських біженців з речами, дітьми і заселили людей у квартири на 30-32-му поверхах. Звісно, ніяких офіційних документів у них немає і не може бути. Будинок побудований на законних підставах, всі квартири продані, у них є господарі, які зараз роблять ремонт у своїх оселях. Вони заявили, що буржуї повинні ділитися з бідними», - розповів Бондарчук.

Наразі до будинку під'їхали господарі квартир і міліція.

«Кримчани не збираються залишати квартири, адже їх «заселили» народні депутати. Люди пишуть заяви в правоохоронні органи та до суду. Це просто свавілля», - прокоментував ситуацію юрист.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом