Ось уже кілька тижнів матері та дружини учасників АТО проводять під стінами Адміністрації Президента, вимагаючи підмоги, ротації та відпусток їхнім виснаженим бойовими діями чоловікам.

Після зустрічі з Президентом, яка відбулася 17 липня, народним активом рідних було прийнято рішення створити Громадську організацію «Всеукраїнське об'єднання матерів і дружин учасників АТО».

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі організації.

Метою організації є захист прав військовослужбовців та їхніх сімей. Матері та дружини сподіваються, що новостворена структура виконає функцію вирішального поштовху під час вирішення наболілих питань і завадить нехтуванню правами військовослужбовців, що беруть участь в антитерористичній операції. 22.07.2014 року ініціативною групою за сприяння Адміністрації Президента в Державну реєстраційну службу України вже подані відповідні документи для юридичної реєстрації громадської організації.

Незважаючи на те, що організація ще не отримала статусу юридичної особи, її керівники в особі голови - Оксани П'ятенко та членів правління - Людмили Єсюк і Тетяни Луценко взяли участь у робочій нараді Генерального штабу України під головуванням заступника начальника Генштабу Збройних сил України генерала-лейтенанта Юрія Думанського, на якому було обговорено дислокацію військових підрозділів у зоні АТО, матеріально-технічне забезпечення операції, проблеми комунікації між ланками командування від рядового до генерала. Особливу увагу було приділено проблемам гарячих точок та інформації, що надходить безпосередньо від бійців.

За результатами зустрічей було налагоджено предметний контакт народного активу з Адміністрацією Президента України та Генеральним штабом Збройних сил. Відтепер рідні і близькі тих військовослужбовців, які беруть участь в АТО, можуть в оперативному режимі отримувати всю необхідну інформацію про проблемні аспекти, спілкуватися з керівництвом держави щодо оптимізації всіх аспектів проведення АТО.
 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

128
Теги