Неможливо спрогнозувати, чи завершиться антитерористична операція на сході України до позачергових парламентських виборів. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив радник Президента України, народний депутат від «УДАРу» Сергій Куніцин.

Відповідаючи на запитання, чи вдасться завершити АТО до 26 жовтня, Куніцин сказав: «Війна така річ, що ніяких прогнозів бути не може».

«Хіба хтось міг спрогнозувати, що літак зіб'ють? Якби АТО залежала тільки від ЗСУ і тих, хто воює на боці членів незаконних збройних формувань, це одне, але зовнішній російський чинник відіграє велику роль», - сказав він.

Парламентарій також додав, що із завершенням воєнних дій проблеми на сході України не закінчаться. «Скільки руйнувань, а скільки ще різних дрібних бандитів, мародерів і грабіжників буде, це проблем на роки», - упевнений він.

У той же час Куніцин не згоден із тим, що проведення позачергових виборів найближчим часом означає, що одна третина населення України не зможе проголосувати.

За його словами, ряд територій уже звільнено. «У нас війна йде на території, де проживає три мільйони людей», - пояснив він.

 

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207