Для охорони громадського порядку на схід України відправлені додаткові наряди Державтоінспекції, повідомляє прес-служба відомства.

«На сході країни співробітники ДАІ охороняють громадський порядок, надають допомогу в безперешкодному проїзді автомобілів оперативних та комунальних служб, рятувальників. Від цього залежить швидше відновлення нормальної життєдіяльності населених пунктів», - наголошується в повідомленні.

Крім виконання основної функції гарантування безпеки дорожнього руху, інспектори несуть службу на блокпостах, допомагають біженцям, супроводжують колони з військовою технікою і разом із військовими, іншими підрозділами міліції та Національною гвардією України беруть участь в бойових операціях.

«Керівництво Департаменту ДАІ прийняло рішення про відправлення додаткових нарядів ДАІ у зону проведення антитерористичної операції», - повідомляє прес-служба.

Так, 17 липня на схід були відправлені 60 співробітників Державтоінспекції з Вінницької, Миколаївської, Черкаської та Чернігівської області. 19 липня в зону АТО відбули 40 співробітників спеціального підрозділу ДПС особливого призначення. Цього тижня захищати країну їдуть 60 співробітників Державтоінспекції з Волині, Житомирщини, Прикарпаття та Тернопільщини.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

128