Станом на 21 липня енергетики ДТЕК Донецькобленерго на 96% забезпечили подачу електроенергії у всі райони Слов'янська, повідомили Forum'у в прес-службі компанії.

«Немає світла лише в окремих будинках, в яких були сильно пошкоджені кабельні мережі внаслідок бойових дій. Для того щоб світло з'явилося у кожному будинку міста, ремонтним бригадам буде потрібно ще два тижні. Таким чином, повністю світло в місті може бути відновлене до 4 серпня», - йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що з 5 липня відразу ж після припинення бойових дій у місті і перших розмінувань саперів ДСНС персонал Слов'янських електромереж ДТЕК Донецькобленерго веде аварійно-відновлювальні роботи. Щодня без вихідних працює 8 бригад у складі 40 осіб.

«Після закінчення бойових дій весь склад РЕЗ практично на 100% вийшов на роботу. Працюємо весь світловий день, без вихідних. Ушкоджень дуже багато, особливо постраждали кабельні лінії в межах міста. Але ми намагаємося відремонтувати все якнайшвидше і дати світло в кожен будинок Слов'янська», - розповів начальник Слов'янського РЕМ Віталій Колесник.

У компанії нагадали, що з початку бойових дій (12 квітня 2014 року) у Слов'янську було відключено 467 високовольтних ліній різного класу напруги, 467 трансформаторних підстанцій. Без електроенергії в Слов'янську з початку травня були 46,5 тисяч споживачів міста.

Як раніше повідомляв ForUm, 5 липня міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей і начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Віктор Муженко доповіли Президенту, що над міськрадою Слов'янська піднято Державний прапор України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом