Уряд просить парламент розглянути поточного пленарного тижня внесення змін у державний бюджет, якими передбачається збільшення видатків із резервного фонду на проведення антитерористичної операції на сході України

Про це, як передає кореспондент Forum'у, в ході погоджувальної ради заявив міністр фінансів Олександр Шлапак.

Міністр пояснив, що зазначені зміни стосуються необхідності здійснення низки додаткових витрат, зокрема на обороноздатність країни і продовження антитерористичної операції на сході.

«Ми розраховували фінансування до 1 липня. Вже зараз у липні місяці ми ведемо фінансування за рахунок додаткових коштів резервного фонду», - сказав міністр.

Враховуючи те, що, за його словами, в цьому фонді залишилося 520 млн грн, а проведення АТО обходиться у понад 1,5 млрд на місяць, необхідно знайти додаткові ресурси.

«Розрахували мінімально необхідний ресурс 9,1 млрд грн, які необхідні до кінця поточного року», - заявив Шлапак.

Міністр додав, що зміни до держбюджету пов'язані з необхідністю відновлення регіонів, а також забезпечення людей, які змушені виїхати з території Криму і Донбасу.

Нагадаємо, 21 липня Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням виділив на закупівлю озброєння та військової техніки 598,948 млн грн.

 

Тетяна Мацур, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest