34 гірники ДТЕК шахти «Комсомолець Донбасу» 19 липня за офіційним проханням представників Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Донецькій області надали допомогу під час проведення пошукових робіт на місці катастрофи «Боїнга-777», повідомляє прес-служба ДТЕК.

«34 шахтарі, які мають навички ремонтно-відновлювальних робіт і монтажу-демонтажу за розпорядженням керівництва шахти виїхали на місце аварії авіалайнера. Співробітники ДСНС були координаторами наших дій на місці трагедії», - розповів координатор від ДТЕК шахти «Комсомолець Донбасу» Дмитро Демидов.

Також начальник Шахтарського відділу Головного управління ДСНС у Донецькій області Володимир Чурилов повідомив, що в неділю на місці падіння літака допомагали обстежити територію ще 500 шахтарів з шахт, які розташовані в Шахтарському районі Донецької області, передає «Інтерфакс-Україна».

Одночасно на місці авіакатастрофи працює комісія міжнародних спостерігачів ОБСЄ, підкреслюють в ДТЕК.

Нагадаємо, 17 липня на території України розбився«Боїнг-777» Malaysian Airlines, що летів рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур.

Лайнер упав в околицях села Грабове Шахтарського району Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом