На Майдані Незалежності між другою сотнею самооборони і представниками інших сотень сталася сутичка через пропозицію перших переформатувати Майдан.

За словами очевидців, представник другої сотні зі сцени зачитав документ про переформатування Майдану, підписаний уповноваженими представниками сотень.

Під час зачитування списку осіб, що підписали документ, між представниками сотень самооборони виник конфлікт. За словами людей, що займають Майдан, документ є приводом для того, щоб вигнати їх з центральної частини Києва. Разом із тим, вони вважають, що документ - фальшивка, його не підписували деякі люди, які там зазначені, повідомляє «УНІАН».

У ході бійки невідомим було зроблено попереджувальний постріл у небо з пістолета.

Документом передбачалося розібрати барикади із залученням криміналістів для виключення втрати речових доказів подій 20 лютого, прибрати все сміття на Майдані, замінити старі намети новими, розповів представник другої сотні.

За його словами, також документ передбачав створення на території Майдану громадської приймальні та пункту прийому допомоги військовим у зоні АТО.

Нагадаємо, генеральний прокурор Віталій Ярема попередив співробітників органів внутрішніх справ і керівництва Київської міської державної адміністрації про відповідальність за відсутність правопорядку в центрі столиці.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

53