Українські диспетчери знизили висоту польоту «Боїнга-777» «Малайзійських авіаліній» над територією України до 33 тисяч футів із запитуваної бортом оптимальної висоти в 35 тисяч футів.

Про це йдеться в повідомленні «Малайзійських авіаліній» на сайті компанії.

«MH17 подав план польоту з проханням летіти на висоті 35 тисяч футів у всьому повітряному просторі України. Це близько до оптимальної висоти. Тим не менш, висота експлуатації повітряного судна в польоті визначається управлінням повітряного руху на землі. Під час входу в повітряний простір України MH17 було доручено управлінням повітряного руху України летіти на висоті 33 тис. футів», - сказано в повідомленні, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначимо, що 33 тисячі футів становлять приблизно 10,06 кілометрів.

У повідомленні також підкреслюється, що літаки авіакомпанії зараз повністю облітають повітряний простір України.

Як раніше повідомляв ForUm, 17 липня літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що спрямував за курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав катастрофи в Донецькій області України.

На борту лайнера перебувало 298 осіб. Імовірно, всі вони загинули.

18 липня на місці катастрофи малайзійського авіалайнера були виявлені тіла 181 загиблого.

За словами постійного представника в ООН Юрія Сергєєва, Україна надасть докази причетності Російської Федерації до катастрофи «Боїнга-777» на засіданні Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, яке відбудеться 18 липня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом