Європейський Союз очікує від Російської Федерації підтримки мирного плану Президента України Петра Порошенка і припинення постачання зброї в Україну.

Про це 16 липня заявила прес-секретар верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон Майя Косьянчич.

За її словами, вимоги ЄС до Росії полягають в тому, щоб закрити кордон з Україною для всіх нелегальних перетинань, а також «використати свій вплив на членів незаконних збройних формувань для початку повноцінних переговорів щодо виконання мирного плану Порошенка, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Крім того, залишається в силі заклик Європейського Союзу до Росії запобігти постачанню зброї НЗФ на сході України.

«Ми були дуже чіткими в наших закликах до Росії активно запобігати постачанню зброї через кордон. ЄС послідовно і багато разів до цього закликав. І наш заклик залишається в силі», - цитує Косьянчич «УНІАН».

Як раніше повідомляв ForUm, президент Ради ЄС Герман ван Ромпей підтверджує намір ЄС вжити подальших обмежувальних заходів проти Росії, якщо цього вимагатиме ситуація в Україні.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у свою чергу висловив думку про те, що санкції проти Росії, які Брюссель може запровадити у зв'язку з подіями в Україні, стануть тестом для всього Європейського Союзу.

Очікується, що відповідне рішення країни ЄС ухвалять на саміті 16 липня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

48
Туфли осень-зима Everest