Мер Києва Віталій Кличко підтвердив, що через обмеження постачання газу на столичні ТЕЦ місто залишиться без гарячої води. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кличка.

Для мінімально допустимого рівня гарячого водопостачання Києву потрібно не менше 1,8 млн куб. м на добу, але за дорученням міністра енергетики Юрія Продана постачання обмежене до 528 тис. кубометрів.

Кличко вважає, що доручення має бути переглянуто: відсутність гарячої води у трубах може призвести до пошкодження мереж, особливо внутрішньо будинкових, та до аварійних ситуацій у зв'язку з корозійними пошкодженнями, повідомляють «Fakty.ictv.ua».

«Я переконаний, що не можна залишити киян без гарячої води, тому звернувся і до прем'єра, і до міністра енергетики та вугільної промисловості дати доручення про відновлення постачання природного газу теплопостачальним підприємствам Києва в повному обсязі», - заявив мер Києва.

Нагадаємо, обмеження подачі газу на київські ТЕЦ пов'язані з економією газу. Якщо ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 міста Києва ще отримують певні обсяги газу, то для харківських ТЕЦ взагалі встановлені нульові обсяги споживання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские