Можливість проведення ще одного секвестру держбюджету-2014 становить 99%. Таку думку в коментарі Forum'у висловив заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, народний депутат від ВО «Свобода» Олександр Мирний.

«У тому, що секвестр бюджету буде, я впевнений на 99%. Донецька і Луганська області воюють. Там докладаються героїчні зусилля з порятунку врожаю, але все інше стоїть. Промисловість стоїть, надходжень, податків і зарплат немає. Бюджет не виконується», - пояснив він.

Крім того, нардеп зазначив, що в України зростають витрати на оборону. «Це, як правило, не інвестиції. Ми просто звідкись повинні забрати і вкласти, на жаль, у війну. Наші оборонні підприємства зараз, звичайно, отримують замовлення. Але! Це не будівництво нових потужностей. Це не інвестиції в розвиток, наприклад, ІТ-технологій. Це інвестиції у смерть», - акцентував Мирний.

Парламентарій зазначив, що поки невідомо, які саме статті бюджету запропонує «урізати» Кабмін. «Вкрай небажано, щоб соціальні витрати скорочувалися. Але, швидше за все, - косою пройдуться по всьому», - додав «свободівець».

 

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

248