У Луганській області члени незаконних збройних формувань збили військово-транспортний літак АН-26. Про це на прес-конференції повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Він дійсно збитий. Це правда», - заявив Геращенко і додав: «У мене є інформація лише про те, що два члени екіпажу викинулися з парашутами».

Геращенко додав, що «про деталі знають у Збройних силах. Це їхній літак», повідомляє «УНІАН».

У той же час прес-служба Президента України інформує, що члени екіпажу АН-26 вийшли на зв'язок з Генштабом.

«Міністр оборони Валерій Гелетей доповів Президентові України Петру Порошенку про те, що члени екіпажу літака АН-26, який виконував завдання в рамках забезпечення активної фази АТО і був збитий, вийшли на зв'язок з Генеральним штабом», - йдеться в повідомленні.

«Також було зазначено, що, враховуючи те, що літак йшов на висоті 6500 м, його ураження переносними зенітними комплексами є неможливим, тобто літак був збитий з іншої, більш потужної ракетної зброї, яку було застосовано, ймовірно, з території Російської Федерації», - підкреслили в прес-службі.

У Президента наголосили, що зараз йде пошуково-рятувальна операція для того, щоб доставити екіпаж літака Повітряних сил України на територію, яка контролюється українськими військовими.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

42
Классические туфли мужские