Українські силовики повинні звузити зону проведення антитерористичної операції. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у ході наради з керівниками силових відомств країни, повідомили Forum'у в прес-службі Глави держави.

Глава держави зазначив, що, за інформацією СБУ, активна фаза антитерористичної операції триває. «За останні три дні проти Збройних сил України була застосована нова російська система залпового вогню», - зазначив він.

Також, за словами Порошенка, підтверджуються дані про те, що участь в бойових діях проти українських сил ведуть кадрові російські офіцери.

У ході наради Глава держави зазначив, що планується проведення засідання Ради національної безпеки та оборони України. Президент наголосив на необхідності деяких змін у тактиці, які б дозволили звузити зону проведення антитерористичної операції, посилити захист кордонів і зробити все для того, щоб забезпечити захист мирного населення.

Глава держави поставив перед генеральним директором державного концерну «Укроборонпром» Романом Романовим завдання для підвищення ефективності бойових дій і вже за тиждень поліпшити стан справ із забезпеченням зброєю військових у зоні АТО.

Порошенко звернув увагу начальника Генерального штабу і міністра внутрішніх справ на те, що населені пункти, які звільняються від бойовиків, повинні негайно отримувати цивільну владу, яка здатна піклуватися про населення, відновлювати інфраструктуру, налагоджувати мирне життя, забезпечувати соціальні виплати. «Головне, що зараз потрібно людям, - це безпека», - підкреслив Глава держави, додавши, що місцеве населення у звільнених містах допомагає українським військовим.

Президент наголосив на відповідальності військових за відновлення мирного життя у звільнених містах. «Якщо взяли владу, важливо не тільки підняти прапор, але й захищати прапор, державу, людей», - заявив Порошенко.

Як раніше повідомляв ForUm, військовослужбовцями Збройних сил України та інших силових структур, задіяних в АТО, від незаконних збройних формувань звільнені населені пункти Металіст, Олександрівськ, Біле, Розкішне та розблоковано аеродром «Луганськ».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом