Прокуратура Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері виявила заподіяння 12 млн гривень збитків співробітниками державного підприємства «Київський бронетанковий завод» у Києві.

Так, за даними прес-служби наглядового відомства, у червні поточного року зазначене підприємство отримало понад 64 млн грн бюджетних коштів за поставлені бронетранспортери для потреб підрозділів Національної гвардії України.

Через кілька днів керівництвом підприємства було укладено договір на постачання корпусів нових бронетранспортерів з комерційною фірмою, яка не є їх виробником і не має відповідної ліцензії на торгівлю товарами військового призначення, а фактично здійснює свою діяльність лише в сфері надання охоронних послуг.

«Незважаючи на це, посадові особи державного підприємства всупереч вимогам законодавства, а також умов договору постачання, яким визначено проведення оплати продукції лише після її надходження, зловживаючи службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди для приватного підприємства, безпідставно перерахували йому кошти в розмірі 12 млн грн. Крім цього, в ході перевірки встановлено, що це приватне підприємство не знаходиться за зазначеною в договорі адресою», - повідомили в прокуратурі.

Відомості про зазначене кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Розпочато досудове розслідування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом