Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів ввела заборону на постачання до країни продукції ще одного українського виробника - сирних продуктів «Лозівського молочного заводу».

Як повідомляє прес-служба Росспоживнагляду, здійснюючи державний нагляд за обігом харчової продукції, під час дослідження молочної продукції, виробленої на зазначеному підприємстві, «виявлені порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів».

«Так, під час дослідження продукту сирний «Монастирський» з рослинним жиром, виявлено невідповідність за вмістом молочних жирів, а також невідповідність фактичної масової частки жиру, зазначеної на етикетці. Під час дослідження продукту сирний «Вершковий» з рослинним жиром, встановлено, що інформація, заявлена на етикетці, за вмістом білка, молочного жиру в жировій фазі не відповідає фактичному змісту», - заявили у відомстві.

Крім того, згідно з повідомленням, не відповідають вимогам Технічного регламенту на молоко та молочну продукцію: органолептичні показники, вміст транс-ізомерів ненасичених жирних кислот і фітостеринів.

У зв'язку з цим Росспоживнагляд призупинив з 9 липня ввезення на територію Російської Федерації сирних продуктів, вироблених на підприємстві ТОВ «Лозовський молочний завод» (Україна).

Нагадаємо, 4 липня Російська санітарна служба ввела заборону на постачання молока та молочної продукції, виробленої на декількох українських підприємствах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest