Великобританія підтримує зусилля України щодо врегулювання ситуації у східних областях країни. Про це Forum'у повідомили в департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ.

«У ході зустрічі з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним у четвер, 10 липня, міністр у справах Європи Великої Британії Девід Лідінгтон запевнив у підтримці Великобританією зусиль України на сході країни, а також у здійсненні необхідних структурних реформ», - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що Клімкін поінформував британського дипломата про хід реалізації мирного плану Президента України Петра Порошенка. Також Клімкін повідомив про зусилля української влади щодо стабілізації ситуації на сході країни, двостороннього припинення вогню та звільнення заручників.

«Окремо обговорювалося питання надання Україні фінансової допомоги для стабілізації національної економіки і відновлення зруйнованої інфраструктури в східних регіонах, а також консультативного сприяння з метою імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», - зазначає прес-служба.

Крім того, між міністрами відбувся обмін думками щодо підготовки до Міжнародної донорської конференції для України, яку планується провести в Києві восени.

Як повідомляв ForUm, Великобританія підтримує дії України щодо забезпечення її територіальної цілісності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом