Чемпіон світу зі стрибків у висоту українець Богдан Бондаренко став переможцем міжнародного турніру «Меморіал Іштвана Дьюлаї», що завершився в Угорщині. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

«Бондаренко переміг з рекордом змагань - 2,38 метра. Друге і третє місця посіли росіяни - Іван Ухов і Данило Циплаков. Українець Юрій Кримаренко посів сьоме місце», - йдеться в повідомленні.

У відомстві також повідомили, що українка Ганна Рижикова фінішувала другою у бігу на 400 метрів з бар'єрами, а Ганна Тітімець замкнула трійку призерів. Перемогла Кемі Адекоя з Бахрейну.

За інформацією прес-служби, фінал у бігу на 100 метрів виграла українка Наталія Погребняк, випередивши американку Кемі Дункан. Олеся Повх фінішувала третьою.