З Донецької та Луганської областей, станом на 9 липня, силами Міжвідомчого координаційного штабу в інші регіони України переміщено і розселено 36 545 тис. громадян України.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

За даними ДСНС, серед відселених - 13 517 тис. дітей, а також 4 674 тис. інвалідів та осіб похилого віку. Найбільше громадян на цей момент розміщено в Києві, Київській, Запорізькій, Харківській, Одеській та Дніпропетровській обл.

При цьому в ДСНС також зазначили, що досить багато громадян самостійно залишили постійне місце проживання і тимчасово перемістилися до своїх родичів чи знайомих в інші області. Для отримання інформації з питань соціального забезпечення вони можуть звертатися в соціальні служби або місцеві органи влади за тимчасовим місцем проживання.

Як повідомляв ForUm, раніше уповноважений з прав дитини при президентові РФ Павло Астахов заявив, що кількість офіційно зареєстрованих біженців з України - 167 тис. осіб.

У свою чергу, офіційний представник держдепартаменту США Джен Псакі висловила сумніви щодо кількості українських біженців у Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом