У соцмережах з'явилася інформація про перестрілку сьогодні вночі на Майдані Незалежності у Києві.

За свідченнями очевидців, від 30 до 40 невідомих у балаклавах увірвалися на Майдан двома групами з боку провулка Шевченка і вулиці Грінченка. Вони були озброєні битами, ланцюгами, кастетами. Вони витягали людей з наметів і били, пишуть «Вести».

На допомогу піднялася самооборона Майдану. Вони відігнали нападників. Деякі очевидці повідомляють про те, що нападники і самооборонівці проводили якісь переговори. Основні «дії» відбувалися у провулку Шевченка.

При цьому очевидці стверджують, що за весь цей час у даному районі не було помічено жодного співробітника міліції.

Внаслідок конфлікту четверо людей отримали поранення з травматичної зброї. Постраждалі до міліції не зверталися.

Як розповіли в Шевченківському райуправлінні міліції міста Києва, в ніч на понеділок між активістами на Майдані виник конфлікт. Згодом від медиків надійшло повідомлення, що до них надійшла людина з вогнепальним пораненням. Група міліції, яка виїхала, встановила, що це травматичне поранення. Пізніше надійшло ще 3 аналогічних повідомлення.

«Жодних заяв у міліцію від потерпілих не надходило», - сказали в районному управлінні, додавши, що в кожному разі міліція буде з'ясовувати обставини події.

У Центральній раді сотень Майдану заявили, що стрілянина, яка сталася сьогодні вночі на Майдані Незалежності, була провокацією.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

34
Туфли осень-зима Everest