Станом на 07.00 сьогодні, 7 липня, обстановка в районі проведення антитерористичної операції залишається напруженою, повідомили в Міністерстві оборони.

Найбільш загостреною залишається ситуація в населених пунктах Донецьк, Горлівка, Луганськ, Сніжне, Антрацит, Краснодон та Сєверодонецьк.

Основні зусилля підрозділів Збройних сил України, залучених до антитерористичної операції, зосереджені на знищенні баз підготовки, осередків і блокпостів противника, відновленні контролю над державним кордоном і надійній ізоляції зони конфлікту.

При цьому особливу увагу військовослужбовці приділяють запобіганню втрат серед мирного населення та безпеці цивільних осіб.

Між тим, протягом доби незаконними збройними формуваннями здійснено десять обстрілів блокпостів і позицій підрозділів ЗС України.

Нагадаємо, 5 і 6 липня міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей і начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Віктор Муженко доповіли Президенту, що над міськрадою Слов'янська, Артемівська, Краматорська Дружківки піднято Державний прапор України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26
Туфли осень-зима Everest