Тристороння контактна група ОБСЄ закликає до термінових дій щодо мирного врегулювання кризи в Україні, йдеться в повідомленні на сайті Організації.

Тристороння контактна група високопоставлених представників України, Російської Федерації та ОБСЄ провела у Києві 6 липня зустріч. Учасники обговорили нинішню ситуацію на сході України, в тому числі умови і місця проведення подальших консультацій з усіма сторонами, передає «Інтерфакс-Україна».

«На основі мирного плану Президента Порошенка і спільної декларації чотирьох міністрів закордонних справ, ухваленої в Берліні 2 липня, в терміновому порядку необхідно здійснити прогрес у справі мирного врегулювання кризи», - йдеться в документі.

Контактна група вважає, що наступний раунд консультацій має пройти без затримки і якомога швидше.

Як раніше повідомляв ForUm, у ніч на 1 липня Порошенко за підсумками засідання Ради національної безпеки та оборони ухвалив рішення зупинити дію режиму одностороннього припинення вогню на Донбасі.

1 липня на Донбасі відновлено активну фазу антитерористичної операції.

Раніше Порошенко заявляв, що готовий повернутися до режиму припинення вогню, як тільки буде підтвердження про його дотримання у двосторонньому форматі, а також за умов звільнення всіх заручників і встановлення контролю над кордоном за моніторингу ОБСЄ.

5 і 6 липня міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей та начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Віктор Муженко доповіли Президенту, що над міськрадою Слов'янська, Артемівська та Краматорська піднято Державний прапор України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

42
Классические туфли мужские