У ніч з 4 на 5 липня учасники незаконних збройних формувань, які кілька місяців тримали в окупації Слов'янськ, організовано залишили місто.

Про це кореспондентові Forum'у повідомили мешканці сусіднього Краматорська, куди вночі перебралися члени так званої Донецької народної республіки.

За свідченням очевидців, масове пересування бойової, вантажної та легкової техніки зі Слов'янська в Краматорськ почалося близько 23.30 вечора.

4 липня машина рухалися з вимкненими фарами. Рух колон супроводжувалося перманентною стріляниною на околицях Краматорська.

За словами очевидців, десятки громадян, які перебували в захопленому Слов'янському міськвідділі міліції, виявили вночі відсутність охорони, але через побоювання за своє життя, вийшли на волю тільки вранці.

За їхніми словами, в кабінетах міліції Слов'янська все свідчить про поспішну втечу: кинуті речі, зброя, гроші.

Основна частина учасників незаконних збройних формувань, які виїхали зі Слов'янська, зараз перебуває в сусідньому Краматорську.

За словами очевидців, близько 10 години ранку колона ДНРівців рушила з Краматорська в бік Донецька. Дорогою вони стріляють у тих, хто не поступається їм дорогою.

Віталій Виголов, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом