З Донецької та Луганської областей, станом на 4 липня, силами Міжвідомчого координаційного штабу в інші регіони України переміщено і розселено 30 775 тис. громадян України.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

За даними ДСНС, серед відселених - 11 666 тис. дітей, а також 3 852 тис. інвалідів та осіб похилого віку. Найбільше громадян на цей момент розміщено в Києві, Київській, Запорізькій, Харківській, Одеській та Дніпропетровській обл.

При цьому в ДСНС також зазначили, що досить багато громадян самостійно залишили постійне місце проживання і тимчасово перемістилися до своїх родичів чи знайомих в інші області. Для отримання інформації з питань соціального забезпечення вони можуть звертатися в соціальні служби або місцеві органи влади за тимчасовим місцем проживання.

Як повідомляв ForUm, станом на 3 липня, з Донецької та Луганської областей силами Міжвідомчого координаційного штабу в інші регіони України переміщено і розселено понад 28 339 тис. громадян України.

У свою чергу, офіційний представник МНС Росії Олександр Дробишевський заявляв про більш ніж 18 тисяч українських біженців у пунктах тимчасового розміщення в російських регіонах.

Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ), станом на 26 червня, заявляло про 54 405 переселенців зі сходу України та невизнаної Республіки Крим в інші регіони країни.

За даними Управління, 54 400 тис. жителів України змушені були залишити свої будинки: з них 12 тис. виїхали із Криму, решта переселенців - жителі східних регіонів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

29