За інформацією відділу з питань захисту населення і території від надзвичайних ситуацій департаменту забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради, протягом минулої доби в місті сталося кілька надзвичайних ситуацій і збройних сутичок.

Так, повідомляє прес-служба міськради, унаслідок влучання снаряда в житловий будинок №1 на вулиці 1-ша Менжинського одна жінка загинула, ще одного потерпілого доставили в Луганську обласну клінічну лікарню.

Унаслідок вогнепального поранення в 27-му кварталі загинув один чоловік.

Крім того, семеро осіб постраждали внаслідок влучання снарядів у житлові будинки на вулицях: Бабушкіна, 1, Нестерова, 77, Земнухова, 69. Постраждалих доставили в Луганську обласну клінічну лікарню та міські лікарні №1 і №8.

Три снаряди потрапили на територію Луганського обласного клінічного онкологічного диспансеру. Відзначаються значні пошкодження фасадів будівель, вибиті шибки у лікувальних корпусах, постраждалих немає.

Внаслідок падіння снаряда на територію школи №7 вибито скло в будівлі та в будинку навпроти, пошкоджено електричні дроти. Постраждалих немає, ведуться відновлювальні роботи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

25