Начальник центрального управління продовольчого забезпечення тилу Збройних сил України Олександр Андрух запевняє, що військовослужбовці ЗСУ в зоні АТО не відчувають дефіциту харчування. Про це він сказав на прес-конференції.

За словами Андруха, приватні компанії забезпечують харчування військовослужбовців за схемою аутсорсингу, доставляють продукти харчування практично до місць бойових дій, де продукти харчування переходять у підпорядкування командирів військових частин, і вже далі на військовому транспорті розвозяться по блокпостах та інших об'єктах, де приготуванням їжі займаються безпосередньо військові кухарі.

«Командир військової частини замовляє послуги із забезпечення продуктами військової частини. Суб'єкт господарювання довозить ці продукти з розрахунку на 7-10 днів, і надалі командир сам організує харчування. Ніхто з приватних компаній не відмовився возити продукти в зону АТО, на передові рубежі. Серед співробітників-постачальників навіть є поранені», - сказав Андрух, повідомляє «УНІАН».

Також він зазначив, що в розпорядженні ЗСУ достатньо сухих пайків для забезпечення ними учасників АТО.

Андрух пояснив, що в розпорядженні ЗСУ ще є сухі пайки американської допомоги в 300 тис. пайків, а також очікується надходження 77 тис. сухих пайків, наданих українським військовим Норвегією. Крім того, сухі пайки виготовляються в Україні.

Як повідомляв ForUm, за дорученням Генеральної прокуратури України Міністерство внутрішніх справ встановило три факти незаконного продажу сухих пайків, призначених для військовослужбовців.

Раніше США надали для потреб Збройних сил України 300 тис. комплектів пайків MRE.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

35