Махінації, пов'язані з «Київміськбудом», перешкоджають роботі підприємства, зокрема своєчасній здачі об'єктів, повідомив кореспондентові Forum'у президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

«Подібні скандали змушують будівельників займатися відстоюванням своїх інтересів, а не своєю справою. Це заважає будівництву, гальмує процеси. Виникають проблеми, пов'язані зі здачею об'єктів. Вони працюють, але терміни здачі зсуваються, тому що їм весь час доводиться спілкуватися з правоохоронними органами», - сказав Охріменко.

Також експерт нагадав, що це далеко не перший скандал, пов'язаний з «Київміськбудом».

«Скандали з холдингом уже не вперше. Можна згадати і часи Черновецького, Омельченка. На моїй пам'яті було близько чотирьох скандалів. Керівників цього підприємства міняли і з допомогою рейдерства, суддів. Але специфіка в тому, що сам холдинг нічим не володіє. Холдинг - це об'єднання різних трестів, але ці нескінченні перевірки порушують нормальний ритм роботи. А зараз не найкращий час для будівельників: покупців стало менше, матеріали дорожчі», - зазначив експерт.

Нагадаємо, нардеп Михайло Апостол спрямував запит до ГПУ з проханням перевірити діяльність організованої групи у складі Сергія Льовочкіна (екс-глава Адміністрації Президента України), Андрія Кравця (екс-керівник Державного управління справами), Порайка М. (голова наглядової ради ПАТ «ХК Київміськбуд»), Кушніра І.М. (голови правління - президента ПАТ «ХК Київміськбуд», 80% акцій якого належать Київській міській раді)». Ця організована група здійснила заволодіння майном ПАТ «ХК Київміськбуд» в особливо великих розмірах».

Тетяна Григор'єва, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

141