Акція проти газети «Вести» перетворилася на вікторину, яку проводить представник видання, передає кореспондент Forum'у.

Біля будівлі редакції на вулиці Червоноармійській, 6 зібралася велика кількість людей, переважно молодь. Присутні скандують патріотичні гасла й аплодують. Крім того, вони співають українські народні пісні.

Біля входу в редакцію з імпровізованої сцени проводиться вікторина, присвячена завтрашньому Дню Конституції України. Переможці отримую брендовані чашки і парасольки, видання Конституції, сині та жовті повітряні кульки з державною символікою, а також іншу продукцію від видання.

Як пояснив кореспондентові Forum'у представник Радіо Вести Павло Новіков, «вікторина присвячена завтрашньому Дню Конституції. «Це така форма спілкування з аудиторією, адже газета мінімально інтерактивна», - заявив він.

На уточнююче запитання, чи пов'язане проведення вікторини з тим, що люди планували провести акцію протесту проти роботи газети, він зазначив, що це не виключено. «Не думаю, що газеті було невідомо, що люди готуються прийти і протестувати. Я на 90% переконаний, що газета знала. Чи є вікторина симетричною відповіддю? Можливо», - заявив Новіков.

У той же час збоку від основної групи стоять кілька людей з палатами, які критикують діяльність газети.

Як повідомив активіст Майдану, депутат Київради Ігор Луценко, мітингувальники не планують заходити в будівлю і перешкоджати роботі редакції. «Проходити туди ми не збираємося. А що стосується вікторини - нехай собі граються», - зазначив він.

Варто зазначити, що правопорядок на місці проведення акції забезпечує велика кількість міліціонерів.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

181
Туфли осень-зима Everest