Люди в балаклавах повинні бути оголошені поза законом. Таку думку Forum'у висловив активіст Майдану, депутат Київради Ігор Луценко, коментуючи події у столичному готелі «Турист».

«Складно оцінити, що там сталося. Представлятися можна ким завгодно, використовуючи в своїх цілях іміджеву складову майданівців. Чи були там майданівці або якісь рейдери - не знаю. Але однозначно - балаклави пора знімати. А всіх, хто у балаклаві, оголосити поза законом. Тут, у Києві, чи в Одесі немає чого ходити в масках усім кому не лінь», - заявив він.

Також політик упевнений, що правоохоронці повинні жорстко діяти в таких випадках. «Чому не діє наша міліція?! Заарештувати їх, а потім розбиратися. Інакше сьогодні профспілки, завтра ще якийсь з'їзд. Мало хто там збирається і з якою метою. Свою позицію можна було озвучити, діяти в іншому ракурсі, а не так: залетіли, нагадили, побили двері. І що далі?» - обурився майданівець.

«Годі вже. Уже минув той час. Ми добилися, і Асоціацію з ЄС підписали, і вибори пройшли, Порошенко - президент, Кличко - мер. Потрібно будувати нову державу на правових засадах», - закликає Луценко.

Крім того, коментуючи думку, що деякі з майданівців беруть участь у силових акціях, таким чином заробляючи гроші, Луценко сказав, що це цілком можливо.

«Цілком може бути. Там стоять коробки, в які нібито збирають гроші на Майдан, на сотні, на АТО. А контролю немає. Може, і залишилися там ідейні, з того Майдану. Але є ті, що примазалися, яких не було ні в листопаді, ні в грудні, ні в січні. А зараз сидять. Там люди п'яні ходять. Можна було б і барикади потихеньку знімати. Майдан свою функцію виконав. Активісти залишилися. В разі необхідності Майдан знову швидко збереться. А сидіти зараз у цій багнюці - чи треба? Як на мене - досить. Потрібно працювати. А мітингувати і жити за рахунок пожертв небайдужих людей - це неправильно», - підсумував він.

Нагадаємо, що вчора 50 осіб у камуфляжній формі і балаклавах намагалися потрапити на з'їзд профспілки освіти та науки України, щоб висловити свої вимоги і претензії до його учасників.

За фактом подій біля готелю «Турист» слідчим відділом Дніпровського РУ ГУМВС України в місті Києві порушено кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство» та ч. 2 ст. 345 КК України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу». Розпочато досудове слідство.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

742
Классические туфли мужские