Завгосп Януковича Андрій Кравець не повинен потрапити у владу, сказала в коментарі Forum'у урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол.

«В принципі, наскільки я знаю, було позитивне рішення суду щодо Гостиного двору, щодо землі. Чи може неформально Кравець якось тиснути в цьому випадку? Чесно кажучи, думаю, що в цей момент не може, оскільки він не був самостійним власником. На жаль, зберігається вплив інших потужних гравців з часів Януковича. Я не думаю, що зараз для Гостиного двору є загроза у зв'язку з його поверненням, але у мене є інше питання», - заявила вона.

За словами Чорновол, «Кравець, очевидно, повернувся в свій маєток, який знаходиться на території Пущі-Водиці. Тобто, ми продовжуємо охороняти його маєток за державний рахунок, забезпечувати його садівниками за державний рахунок, це при тому, що він побудувався на державній землі, ні копійки не заплативши державі».

«Я вважаю, що це питання має бути вирішене шляхом приватизації, продажу державних дач. Кравець повинен придбати земельну ділянку, на якій він побудувався безкоштовно, причому ціна повинна бути високою, вищою від ринкової. Якщо він відмовляється це робити, необхідно обмежити його доступ до маєтку, оскільки, щоб пройти до нього, він повинен ступати на державній землі. Далі забезпечувати Кравця охороною, кухарями і садівниками - це взагалі», - сказала урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики.

Крім того, Чорновол зазначила, що він не повинен отримати ніяких посад у владі. «Сподіваюся, він не стане тепер міністром або заступником міністра, або заступником керівника Державного управління справами. І питання його приватної дачі на державній землі має бути вирішене», - підсумувала вона.

Нагадаємо, колишній завгосп Віктора Януковича - Андрій Кравець - кілька тижнів тому повернувся в Україну. Про це написала «Українська правда».

За даними видання, останні вісім років Кравець був одним із найбільш довірених людей в оточенні Януковича. Президент-утікач доручав йому облаштування свого побуту як на роботі, так і в Межигір'ї.

«УП» вважає, що повернення в Україну Кравця не могло відбутися без надання гарантій безпеки. «Розгадкою може бути прізвище Сергія Льовочкіна, до команди якого входив президентський завгосп», - пише видання.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1141
Теги