Станом на 23 червня в рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони України для допомоги Збройним силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 133,1 мільйона гривень, повідомляє прес-служба Міноборони.

З цієї суми 125 мільйонів гривень - грошові перекази на матеріально-технічне, решта - на медичне забезпечення Збройних сил України.

З допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку української армії перераховано 31,9 мільйона гривень (всі - на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 112 тис. доларів США, 51,6 тисячі євро, 5000 чеських крон, 250 канадських доларів та 140 швейцарських франків. Усього продано іноземної валюти в гривневому еквіваленті 2091,92 тис. гривень.

Після продажу іноземної валюти залишок на рахунках Міністерства оборони України становив 500 доларів США та 800 євро.

Міністерство оборони, Збройні сили України висловлюють щиру подяку всім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції «Підтримай Українську армію», і продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним силам з метою підвищення їхньої бойової готовності та зміцнення обороноздатності держави.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом