Заборона на ознайомлення з матеріалами справи Сергія Арбузова є порушенням українського законодавства. Таку думку в коментарі Forum'у висловила правознавець, адвокат, громадський діяч Тетяна Монтян.

«Повернення позову адвоката і заборона на ознайомлення з матеріалами справи Арбузова - це порушення вітчизняного законодавства. Я дуже скептично ставлюся до всяких представників колишньої влади, але те, що робить нова влада, навіть поруч не лежало з тим, що робила попередня. Такого правового свавілля безвідносно до особистості того, кого вони гноблять, за колишньої влади не було», - сказав Монтян.

Правник вважає, що нинішня влада «переплюнула попередню у тисячу разів».

«Вони ж творять щось несусвітнє. Те, що робить нова влада, до права жодного стосунку не має. Свого часу, в одного вождя запитали «що таке добро?». І він відповів: «Добро - це, коли моє плем'я напало на сусіднє, зґвалтувало жінок і забрало багатства, а зло - коли сусіднє плем'я напало на моє, зґвалтувало жінок і вкрало багатства». Те, що відбувається, не має стосунку ні до права, ні до справедливості, ні до здорового глузду. Коли ті, хто захопив владу, виявляться внизу (а колесо Фортуни в нашій країні крутиться дуже швидко), то хай не нарікають, що свавілля щодо них буде ще страшнішим, ніж те, що вони творять зараз», - вважає вона.

Нагадаємо, раніше адвокат Арбузова Юрій Глотов заявив, що Шевченківський районний суд Києва двічі відмовив його клієнту в подачі позову про захист честі, гідності та ділової репутації.

Через свого захисника Арбузов двічі подавав у Шевченківський райсуд столиці позовні претензії до СБУ з вимогами спростувати наклепницьку інформацію про причетність екс-першого віце-прем'єра до організації і фінансування одеської трагедії 2 травня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

50