Газовий конфлікт між Україною і РФ має вирішуватися на вищому державному рівні Президента і прем'єр-міністра, оскільки це політичне питання. Про це в ході прес-конференції заявив експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

«Доти, поки у вирішення ситуації не включаться, не будуть створені переговорні групи на вищому рівні, не вдасться вирішити газове питання», - сказав він.

При цьому, він підкреслив, що представники від профільних міністерств та відомств, які проводили переговорів, не мали широких повноважень, передає кореспондент Forum'у.

«Газове питання не є ключовим між РФ та Україною. Воно як лакмус, як індикатор між двома країнами. Вирішити його можна тільки в контексті конфліктного потенціалу, нагромадженого між країнами. Але робити це потрібно швидко. За місяць-півтора», - сказав він.

Також Землянський акцентував увагу на тому , що якщо до серпня не вирішиться це питання, то українські ПСГ не будуть заповнені належним чином. «Нам може не вистачити газу до кінця сезону в разі холодної сніжної зими», - підкреслив експерт.

Разом із тим він вважає, що найближчим часом можливе відновлення тристоронніх газових переговорів.

Дарина Шварцман, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские