Уряд в умовах надзвичайного стану в українській енергетиці зможе контролювати споживання і постачання енергоресурсів, забезпечити споживачів та підприємства газом у мінімальних обсягах, що, в свою чергу, дозволить утримати країну на плаву.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи проект закону «Про особливий період у паливно-енергетичному комплексі».

«Введення НС в енергетиці означатиме, що уряд отримує повноваження з контролю як за обсягом, так і за постачанням енергетичних ресурсів, зі встановлення спеціальних процедур, як з купівлі-продажу ресурсів, у тому числі природного газу, щодо введення санкцій. Основною метою цього законопроекту є надання можливості виконавчої гілки влади керувати енергетичним ринком для забезпечення людей та підприємств мінімальними обсягами газу, що дасть можливість утримувати країну на плаву», - наголосив прем'єр.

Яценюк запропонував проголосувати за цей законопроект у першому читанні, а наступного пленарного тижня ухвалити його в цілому за скороченою процедурою.

Варто зазначити, що поки законопроект не внесений до порядку денного сесії.

Валентина Дудко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

53
Классические туфли мужские