Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості виваженого, професійного підходу у проведенні антитерористичної операції на сході країни. Про це Forum'у повідомили в прес-службі Президента.

«Коли в рамках проведення операції віддається команда «Вперед», то їй передує добре проведена розвідка, хороше озброєння бійців, робиться все, щоб уникнути жертв серед мирного населення та військовослужбовців», - сказав він, відповідаючи на запитання журналістів щодо темпів проведення АТО в Донецькій та Луганській областях.

«Сьогодні нам потрібні чітка військова дисципліна, взаємодія з іншими частинами Збройних сил, взаємозв'язок і неухильне виконання поставлених завдань», - підкреслив Президент. Він зазначив, що тримає на контролі підготовку військових операцій.

Порошенко констатував, що поліпшення координації дій військових уже дає позитивні результати. «Сьогодні ми ведемо рішучі дії й успішні операції з відновлення оборони державного кордону. Ми робимо все для того, щоб взяти в кільце Слов'янськ і ліквідувати бойовиків під керівництвом «Стрілка», які чинять збройний опір українським військовим», - сказав він.

Президент наголосив, що у своїх діях військові виходять з головної вимоги - уникнути жертв серед мирного населення і військових.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко розраховує, що бойові дії на сході країни будуть припинені вже цього тижня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

35
Классические туфли мужские