Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна перебуває в стадії війни, але він упевнений в перемозі. Про це він сказав, виступаючи в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

За словами Порошенка, не випадково його перша публічна зустріч проходить саме з військовими, оскільки Україна перебуває в стадії війни.

«Це війна нового типу, з використанням професійних, диверсійних груп, найманців, добровольців, місцевого населення. І ці добровольці та місцеве населення мають дуже промиті мізки. З великою складовою інформаційної війни», - сказав Порошенко.

Він висловив жаль, що впродовж багатьох років українська армія системно нищилася. «Ми зустріли війну з голими, босими й не озброєними солдатами», - сказав Президент.

Порошенко зазначив, що, незважаючи на це, за дуже короткий час професіоналізм військових і широка народна підтримка, в тому числі величезна кількість добровольців, а також фінансова допомога простих людей допомогли відновити боєздатність української армії, передає «УНІАН».

Порошенко впевнений, що Україна переможе в цій війні.

«Ми переможемо. Ми переможемо за рахунок більшої організації, більш глибокого стратегічного бачення і головне - потужної підтримки нашого народу. Високий патріотизм, згуртованість і мобілізація українського суспільства створили основу для безумовної перемоги України, для встановлення миру на всій території нашої держави», - сказав він і додав, що перемога необоротна.

Нагадаємо, Порошенко розраховує, що бойові дії на сході країни будуть припинені вже цього тижня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208
Классические туфли мужские