Гран-прі VIII Міжнародного кінофестивалю імені Андрія Тарковського «Дзеркало», що проходив в Іванівській області 10-15 червня, завоював український фільм «Плем'я» режисера Мирослава Слабошпицького.

На урочистій церемонії закриття кінофоруму в іванівському Палаці мистецтв минулої неділі було відзначено, що фільм-переможець «Дзеркало» повністю знятий мовою жестів і йде без субтитрів та закадрового голосу.

Події «Племені» відбуваються у школі київського інтернату для глухих, а герої картини спілкуються мовою жестів. За сюжетом, молодий хлопець приїжджає навчатися в інтернат для людей з поганим слухом, входить до угруповання під назвою «Плем'я» і закохується в дівчину, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Під час церемонії нагородження представники знімальної групи кінострічки, звертаючись до зали через перекладача жестової мови, підкреслили, що, на їхню думку, «глухі - це дуже добрі, розумні та здібні люди».

«Ми дуже старалися і тому щасливі отримати Гран-прі на кінофестивалі, що носить ім'я великого майстра», - сказав один із представників творчої групи.

Нагадаємо, в травні Слабошпицький отримав Гран-прі конкурсу «Тиждень критики», який проходив паралельно з Каннським кінофестивалем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом