До організації та вчинення підпалу бази батальйону міліції спеціального призначення «Беркут» у Львові в лютому поточного року може бути причетний один із керівників цього підрозділу, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

«У ході слідства отримані дані про можливу причетність до організації та скоєння цього кримінального злочину одного з керівників БМОП «Беркут», - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що нещодавно кримінальне провадження за ч.2 ст.194 КК України розслідувалося слідчими Франківського райвідділу, а надалі - обласним управлінням міліції Львівщини.

«Враховуючи це, та відповідно до вимог ст.216 КПК України, 3 червня прийнято рішення про необхідність розслідування зазначеного злочину слідчими прокуратури Львівської області», - пояснили в прокуратурі.

Наразі у провадженні перевіряється версія про скоєння злочину саме співробітниками правоохоронного органу, зокрема, і зазначеним керівником спецпідрозділу.

Крім цього, продовжується проведення комплексної пожежно-технічної експертизи, яка надасть висновки про причини та інші обставини підпалу приміщення спецпідрозділу.

У прокуратурі зазначили, що ряд істотних даних отримано в ході допитів саме очевидців події.

Нагадаємо, 20 лютого внаслідок підпалу бази львівського «Беркута» загинуло двоє співробітників цього підрозділу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

65