Україна має право застосовувати силу проти озброєних людей, що дестабілізують ситуацію в країні. Про це глава МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив за підсумками переговорів з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром та Сергієм Лавровим.

«Польща підтримує діалог, і ми за політичне рішення, яке не змінює того факту, що ми вважаємо, що Україна, будучи суверенною державою, має право використовувати силу проти нелегальних збройних сил, що прагнуть дестабілізувати ситуацію в державі», - сказав Сікорський.

За його словами, питання компетенції місцевої влади і прав на використання мов потрібно вирішувати методами, що відповідають Конституції України, а не за допомогою ракет і кулеметів, повідомляє «УНІАН».

«Я сподіваюся, що зараз настав час діалогу», - сказав Сікорський і додав, що обрання Президента України Петра Порошенка сприятиме налагодженню ситуації, а також створює умови для нових переговорів між РФ та Україною.

«Ми вважаємо - це той Президент, який здатний об'єднати Україну, про що свідчить його інавгураційна промова, частково зачитана російською мовою», - сказав Сікорський.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Петро Порошенко на засіданні тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану щодо наведенню миру і спокою на сході України заявляє, що вогонь на сході України необхідно припинити на цьому тижні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

39
Классические туфли мужские