Радник президента РФ Сергій Глазьєв пропонує завдати з боку Росії удар по українській армії, щоб «не дати їй розкритися». Про це Глазьєв сказав у ході круглого столу в Москві.

«Хочу нагадати відомі слова Черчілля: «Той, хто між ганьбою і війною вибирає ганьбу, отримує і війну, і ганьбу одночасно». Це сучасна війна. Це не означає, що нам треба рухати наші танки на Київ, але, принаймні, припинити геноцид населення ми маємо право», - сказав він.

«Для цього достатньо закрити небо і використовувати той самий механізм придушення військової техніки, який застосували ті ж американці в Лівії, які спочатку закрили небо, потім з повітря розстріляли бронетехніку, артилерію, авіацію і таким чином зробили той режим, з яким вони воювали, небоєздатним. У нас ще є можливість це зробити, через півроку такої можливості вже не буде», - сказав Глазьєв, повідомляє «УНІАН».

Він заявляє, що влада України взяла курс на мілітаризацію та мобілізацію населення проти Росії.

«Подивіться динаміку - якщо в грудні нацистів було 2 тис. осіб у Києві, в лютому - 20 тис., у травні їх уже 50 тис. разом із військовослужбовцями, в середині літа їх буде 100 тис., у вересні їх буде 200 тис., до кінця року вони поставлять під рушницю 500 тис. осіб», - сказав Глазьєв і додав, що в Україні проводиться розконсервація військової техніки.

«Ми отримуємо потужну військову машину, орієнтовану проти нас, нашпиговану нацистами, ідеологічно зарядженими проти Росії... Кінцевою метою цієї дії є війна з Росією. Ми не зможемо, втративши Донбас, зберегти мир, оскільки наступна мета, яка декларується, - Крим», - сказав він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198