У комплексі «Артек» нині працюють три із дев'яти таборів, в яких відпочиває 1001 дитина, сказала керівник Росспоживнагляду Анна Попова.

«Відкриті ті табори, які готові. Я впевнена, що за належних зусиль, за якісної підготовки ми зможемо відкрити й інші табори, але лише за умови повної відповідності їх вимогам законодавства, - сказала вона. - Основні зауваження, які не дозволять нам розглядати той чи інший табір, це вимоги до обладнання харчоблоку. На жаль, те, що там стоїть, має вік 10 і більше років, і стан далеко не найкращий».

«Санітарна служба Криму ніколи не займалася «Артеком», його курувала санітарна служба Управління справами президента України. Тому і для нас, і для колег у Криму «Артек» був новим об'єктом», - роз'яснила Попова, передає «ИТАР-ТАСС».

За її словами, «всі необхідні рекомендації дали колеги в Криму та спеціалісти центрального апарату, які там були неодноразово».

Раніше прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив до 28 липня доопрацювати концепцію розвитку «Артека», передбачивши її громадське обговорення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

27
Классические туфли мужские