Групи машин з людьми та зброєю, готуючись до перетинання кордону з боку Росії, будуть знищуватися з повітря. Про це заявив радник глави МВС України Антон Геращенко в інтерв'ю російському каналу Дождь, коментуючи плани щодо припинення контрабанди зброї з Росії.

«Я думаю, протягом найближчих кількох тижнів уже таких ситуацій (переходом озброєними людьми кордону - Ред.) не буде. Крім того, можу сказати, що групи машин, які готуються, будуть знищуватися з повітря, якщо вони перетинатимуть українську територію», - сказав Геращенко.

Також він назвав дві причини, чому раніше невідомих не могли зупинити.

Так, за словами Геращенка, кордон Росії та України фактично не був встановлений - «не встановлені стовпи з колючим дротом, у нас не встановлені інші споруди, які б перешкоджали переходу», повідомляє «УНІАН».

Крім того, бойовиків через кордон переводять за гроші, вважає радник міністра.

«Згадайте, коли в 95-му році Шаміль Басаєв дістався до Будьоновська. Тоді він чесно сказав, що міг би доїхати і до Москви, але гроші закінчилися. Тому були випадки продажності з боку співробітників правоохоронних органів. Ми з цим боремося. Це непростий процес, але все одно ми переможемо», - підсумував він.

Нагадаємо, за даними Держприкордонслужби, в ніч на 27 травня вантажівки з озброєними людьми частково прорвалися до України в напрямку Антрациту.

У МЗС заявили, що, незважаючи на попередження, передані українською стороною дипломатичними каналами про концентрацію на українсько-російському кордоні до 40 вантажних автомобілів з озброєними людьми, російська сторона не зробила жодних кроків для запобігання їх проникненню на територію України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

31
Классические туфли мужские