Міністерство освіти і науки рекомендувало вищим навчальним закладам на Донбасі призупинити навчальний процес, а державні іспити у випускників приймати дистанційно. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила перший заступник міністра освіти Інна Совсун.

«У випадку зі студентами на Донбасі ситуація така: міністерство постійно зв'язується з вишами, а тепер вже і у письмовому порядку їм рекомендували призупинити навчання або перевести на дистанційну форму, щоб не наражати студентів і педагогів на небезпеку», - сказала вона, повідомляє «УНІАН».

Совсун також зазначила, що МОН отримало лише два звернення від студентів з Донбасу щодо переведення їх на навчання в інші регіони України.

«У зв'язку з воєнними діями, ми розуміємо, що навчальний процес там (на Донбасі. - Ред.) нормально проводити неможливо, тому ми рекомендували такий порядок: студентам невипускних курсів перенести сесію на вересень, якщо університет вважає за потрібне, а студентам випускних курсів продумати інші варіанти складання державних екзаменаційних іспитів у дистанційному, електронному форматі, щоб не було необхідності приходити в університет, який несподівано може бути захоплений або обстріляний. Такий порядок ми рекомендуємо зараз. Про переведення студентів поки не йдеться», - підкреслила Совсун.

Нагадаємо, 26 травня АТО знову перейшла в активну фазу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

28