Кількість металошукачів та інших технічних засобів у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання уже завтра збільшиться. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.


Він зазначив, що вчора розпочалася основна сесія ЗНО тестуванням з іноземної мови, на яке прийшли 93% від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів, що є дуже високим показником для тестів з іноземної мови. За його словами, в жодному із 200 пунктів тестування надзвичайних ситуацій не було.

Лікарчук повідомив, що сьогодні почалося опрацювання результатів тестування з іноземної мови, і висловив сподівання, що не пізніше 18 червня результати будуть відомі.

У той же час він зазначив, що під час проведення тестування з іноземної мови у пунктах проведення ЗНО було затримано майже 130 абітурієнтів, які пронесли з собою мобільні телефони та інші засоби зчитування і передачі інформації. Всі вони, за словами директора УЦОЯО, були позбавлені права складати тест з іноземної мови і фактично позбавлені можливості стати студентами цього року.

«На зовнішнє оцінювання, яке розпочнеться завтра, - це дві сесії з української мови і літератури, кількість металошукачів та інших технічних засобів для пошуку джерел передачі та отримання інформації, ми значно збільшимо», - зазначив Лікарчук.

Нагадаємо, ЗНО-2014 почалося в Україні 3 червня тестом з іноземної мови. За даними Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 3 червня ЗНО висловили бажання скласти 297 тис. абітурієнтів.

Триватиме основна сесія ЗНО до 27 червня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

33